Krizinio nėštumo centras

Daugeliui moterų, šeimų ir porų šis laikas dar sudėtingesnis, nes jie išgyvena nežinią ne tik dėl savęs ir savo artimųjų, bet ir dėl į šį pasaulį ateinančios gyvybės. Galbūt ji ką tik pasibeldė, galbūt visai netikėtai. Kitais atvejais, gali būti ypač sunku, kai įvyksta persileidimas arba sužinoma, kad su kūdikiu kažkas negerai. Galbūt mama susirgo, o gal tėtis išsigando, nes neteko darbo. Tokiais atvejais, reikia priimti svarbius sprendimus, susigrąžinti tikėjimą ir viltį, kad pavyks susitvarkyti su iškilusiais sunkumais.

Norėtume Jus trumpai informuoti apie VšĮ “Krizinio nėštumo” centro vykdomą veiklą paskelbto karantino laikotarpiu bei prašyti paviešinti šią informaciją įstaigos darbuotojams, tiesiogai teikiantiems paslaugas nėsčiosioms, gimdyvėms bei praradusioms vaikus šeimoms.

 

Centro specialistai teikia nuotolinę pagalbą įvairiais krizinio nėštumo atvejais:

– neplanuotai pastojus:

– laukiantis planuoto vaiko ir ištikus nenumatytoms aplinkybėms, iššaukiančioms asmeninę krizę:

– praradus vaikelį dėl persileidimo:

– nutraukus nėštumą ir išgyvenat emocinius sunkumus;

– sužinojus apie vaisiaus sklaidos trūkumus;

– patiriant pogimdyminę melancholiją ar depresiją.

 

Nutolinė individuali ir grupinė pagalba teikiama telefonu, elektroniniais laiškais, skyp’u ir išnaudojant kitas galimybes.

 

Konsultuojantys specialistai:

– socialiniai darbuotojai;

– psichologai;

– teisininkai;

– ginekologai;

– gydytojas genetikas;

– dulos;

– žindymo konsultantės.

 

Pagal galimybes teikiame ir materialinę pagalbą – suruošiame naujagimių kraitelius, dovanojame vežimėlius, loveles, kitus reikalingus daiktus.

 

Konsultacijos nemokamos. Psichologinė pagalba dabartinėmis aplinkybėmis ypač aktuali, todėl nuo kitos savaitės, ne tik psichologo konsultacijos, bet ir savitarpio paramos grupiniai užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu. Buvimas su tais, kurie išgyvena panašią patirtį, yra didelė parama.

Laukiame skambučių tel. 860357912 nuo 9 iki 17 val., laiškų el.paštu – pagalba@neplanuotasnestumas.lt ar per FB messenger’io žinute.