Svarbi informacija pacientams

Informacija šeimos gydytojo V. Rodevič (0109NP apyl.) pacientams
Informuojame, kad 2024 m. birželio 3 d. šeimos gydytojas V. Rodevič nutraukė darbą apylinkėje ir perkeltas dirbti budinčiu gydytoju. Siekiant užtikrinti kokybišką ir savalaikį VšĮ Naujosios Vilnios Naujininkų klinikos pacientų aptarnavimą bei optimalų pacientų skaičių, atitinkantį apylinkės gydytojų etatinį darbo krūvį, 0109NP apylinkės pacientams įstaigos vadovo įsakymu skiriamas kitas apylinkės šeimos gydytojas Aleksej Vasiljev. Naujojo gydytojo pavardę rasite prisijungę prie savo paskyros esveikata.lt portale arba registruodamiesi apsilankymui. Pirmojo apsilankymo poliklinikoje metu Jūs turite teisę pasirinkti kitą gydytoją, formuojantį apylinkę, registratūroje užpildydami „Prašymą gydytis pas kitą pasirinktos asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją“. Gydytojų, kurie šiuo metu formuoja apylinkes, pavardes rasite internetiniame puslapyje www.nvpoliklinika.lt, skiltyje „Kviečiame prisirašyti“.
Dėkojame, kad renkatės mūsų įstaigą.


Nuo 2024 m. liepos 13 d. ŠEŠTADIENIAIS nuo 8:00 iki 12:00 val. budinčio šeimos (vidaus ligų, vaikų ligų) gydytojo ir odontologo paslaugos ūmiai susirgusiems pacientams bus teikiamos VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, tel.: +370 5 2606860. Naujosios Vilnios ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirbs.


Naują kolektyvo narė – gydytoja kardiologė Daiva Vaitoškienė.

Gydytoja turi 30 metų darbo patirtį, atlieka širdies echoskopijas ir konsultuoja pacientus. 

Kardiologė D. Vaitoškienė akcentuoja, kad kasdieniame darbe ypač svarbus bendradarbiavimas ir geranoriškumas kolegų tarpe, todėl gydytoja yra atvira, bendraujanti ir pasiruošusi veikti vardan bendrų rezultatų. Ji tiki, kad bet kokius iššūkius galima išspręsti kartu. Konsultuojant pacientus gydytojai svarbiausia nuoširdus žmogaus „AČIŪ“ už suvaldytą ligą.

Pavasarį ir vasarą gydytoja kardiologė mėgsta ilgus pasivaikščiojimus, nes kardio veikla padeda reguliuoti kraujospūdį bei sumažinti įtampą. Gydytoja tai rekomenduoja visiems be išimties, nes net iš pirmo žvilgsnio paprastas vaikščiojimas teigiamai veikia ne tik fizinę, bet ir emocinę žmogaus būklę.

Laisvalaikiu D. Vaitoškienė taip pat mėgsta operą, teatrą, kiną bei keliones. Pasisėmusi įspūdžių, su naujomis jėgomis gydytoja grįžta į darbus, todėl džiaugiamės prie gydytojų specialistų kolektyvo prisijungusia energingąja kolege!

P.S. Registruojantis gydytojos kardiologės konsultacijai VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje, adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilnius (Naujoji Vilnia), reikalingas šeimos gydytojo siuntimas.

 

  

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registracija pas gydytoją - esveikata.lt

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI  – 8.00–12.00

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujosios Vilnios klinikoje,
adresu V. Sirokomlės g. 8, Vilnius. Naujininkų ir Salininkų klinikos
šeštadieniais nedirba.

Užpildykite klausimyną apie poliklinikąthank10
Aukštyn