Svarbi informacija pacientams

Nuo 2024 m. liepos 13 d. ŠEŠTADIENIAIS nuo 8:00 iki 12:00 val. budinčio šeimos (vidaus ligų, vaikų ligų) gydytojo ir odontologo paslaugos ūmiai susirgusiems pacientams bus teikiamos VšĮ Naujosios Vilnios poliklinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, tel.: +370 5 2606860. Naujosios Vilnios ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirbs.


Šeimos gydytoja Asta Lapėnienė nuo 2024-07-03 nebedirba, pavaduos šie gydytojai, pagal abecėlės tvarką:
S.Čumakov (A-B); J.Jankelevičienė (K); S.Čech (T-U); I.Gaidamovič (O-R); I.Bojarovič (V-Ž); J.Visockienė (M-N); V.Čepienė (I,J,L); J.Bogatyreva (G-H); A,Vitkauskienė (S-Š); A.Naginienė (C-F).


Informacija šeimos gydytojo V. Rodevič (0109NP apyl.) pacientams!
Informuojame, kad 2024 m. birželio 3 d. šeimos gydytojas V. Rodevič pradėjo darbą kaip budintis šeimos gydytojas. Siekiant užtikrinti kokybišką VšĮ Naujosios Vilnios Naujininkų klinikos pacientų aptarnavimą bei optimalų pacientų skaičių, atitinkantį apylinkės gydytojų etatinį darbo krūvį, 0109NP apylinkės pacientams įstaigos vadovo įsakymu paskirtas šeimos gydytojas Aleksej Vasiljev, aptarnausiantis šios apylinkės pacientus (-es).  Naujojo gydytojo pavardę rasite prisijungę prie savo paskyros esveikata.lt portale arba registruodamiesi apsilankymui. Pirmojo apsilankymo poliklinikoje metu Jūs turite teisę pasirinkti kitą gydytoją, formuojantį apylinkę, registratūroje užpildydami „Prašymą gydytis pas kitą pasirinktos asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją“. Gydytojų, kurie šiuo metu formuoja apylinkes, pavardes rasite internetiniame puslapyje www.nvpoliklinika.lt, skiltyje „Kviečiame prisirašyti“.

Dėkojame, kad renkatės mūsų įstaigą.

 Ar pastebėjote, kad  vaikai dažnai nešioja sunkią kuprinę, sėdi prie stalo netinkamoje pozoje arba sulenkia kaklą žiūrėdami į mėlynuosius ekranus? Ar norėtumėte, kad jūsų vaikas išmoktų palaikyti teisingą kūno laikyseną ir tobulintų savo judesių koordinavimą?

Mūsų vaikų ir jaunimo laikysenos užsiėmimai yra skirti būtent tokio tipo problemoms spręsti! Šiuos užsiėmimus veda kineziterapijos specialistė, kuri žino, kaip įtraukti vaikus ir padėti jiems lavinti sveiką kūno laikyseną per įdomius ir interaktyvius užsiėmimus.

Nauda Jūsų vaikui:

- Įgytos žinios apie teisingą kūno laikyseną ir judėjimo mechaniką;

- Praktiniai įgūdžiai ir pratimai, skirti stiprinti raumenis ir gerinti lankstumą;

- Supratimas apie sveikos gyvensenos svarbą ir kasdieninių veiklų įtaką kūno laikysenai;

- Galimybė susitikti su bendraamžiais ir mokytis kartu, kurdami sveikus įpročius jau nuo pat jaunystės.

Neleiskite savo vaikui kentėti dėl netinkamos kūno laikysenos! Užregistruokite jį į mūsų vaikų laikysenos gerinimo užsiėmimus ir jis išmoks būti sveikesniu ir laimingesniu! Kreipkitės dabar, kad užtikrintumėte vietą!

 

Registracija Vaikų ir jaunimo palankių paslaugų kabinete – atvykus į 208 kab., telefonais +370 52 053 115, +370 686 18 448, arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo laikas:
I, IV    9.00-15.00
III      12.00-18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Registracija pas gydytoją - esveikata.lt

GYDYTOJŲ DARBO GRAFIKAI
DARBO LAIKAS
I-V – 7.00–20.00
VI  – 8.00–12.00

Šeštadieniais budintis šeimos gydytojas ir odontologas dirba Naujininkų klinikoje,
adresu Dariaus ir Girėno g. 18, Vilnius. Naujosios Vilnios ir Salininkų klinikos šeštadieniais nedirba.

Užpildykite klausimyną apie poliklinikąthank10
Aukštyn